Наші переваги
Команда професіоналів
Команда професіоналів
ТМ “SmaCom Trade”  - кваліфікована команда професіоналів, яка надійно та ефективно працює, розвиваючи один з найважливіших для країни комплексів. Ми  вже зарекомендували себе як надійний і відповідальний постачальник, який своєчасно та сумлінно виконує свої зобов’язання.
 
Прозора модель ведення бізнесу
Прозора модель ведення бізнесу

Діяльність холдингу вибудувана виключно в рамках законодавчого поля і заснована на принципах відкритості, чесності та прозорості, оскільки ми цінуємо свою репутацію та прагнемо побудувати надійні і вигідні взаємовідносини з партнерами.

Широкий спектр діяльності
Широкий спектр діяльності
Наша компанія здійснює широкий спектр торгових операцій на вітчизняному ринку, закуповуючи і поставляючи великий перелік товарів і ресурсів, серед яких:
• зернові, зернобобові та олійні культури, а також продукти їх переробки;
• природний газ;
• нафтопродукти і продукти нафтохімії.
Забезпечення добробуту суспільства
Забезпечення добробуту суспільства

ТМ “SmaCom Trade” піклується не лише за добробут своїх працівників, а й за благополуччя всієї української нації. В рамках підтримки благодійних ініціатив, спрямованих на протидію вірусу COVID-19, холдинг фінансує закупівлю необхідного діагностичного обладнання, медичних  препаратів та засобів індивідуального захисту.

 

Безпека довкілля – основа соціально-відповідального бізнесу
Безпека довкілля – основа соціально-відповідального бізнесу

Спираючись на наші цінності, а також керівні принципи соціально-відповідального ведення бізнесу, TM "SmaCom Trade" вживає заходів зі збереження навколишнього середовища, використовує ресурси в об'ємах, які не несуть негативного впливу на довкілля та застосовує інноваційні енергозберігаючі технології.