Корпоративнi цiнностi

РЕПУТАЦІЯ

Репутація - один з найважливіших наших активів, формує локальне сприйняття Компанії. Тому діяльність всіх наших напрямків заснована на: принципах відповідального виконання зобов'язань і домовленостей;; прозорості та дотримання всіх законодавчих норм; відкритою і зрозумілою фінансової політики; формуванні чітких корпоративних стандартів, а також чесності, як по відношенню до наших партнерів, так і до своєї команди.

КОМАНДА

Команда, що здійснює ефективне управління ресурсами і активами - одне з головних наших конкурентних переваг, основа процвітання Компанії. Наші фахівці мають великий досвід роботи у відповідних напрямках і сегментах, використовуючи в своїй роботі кращі світові практики і пропонуючи нові нестандартні рішення. Ми об'єднані єдиною метою, щиро любимо свою справу, постійно розвиваємо і удосконалюємо свої професійні навички. Вкрай цінною для нас є підтримка кожного члена нашої команди, що розділяє наше прагнення в цьому.

СИНЕРГИЯ БІЗНЕС НАПРЯМІВ

Різноманітність напрямків діяльності "SmaCom Trade" є одним з основоположних ключів до успіху. Кожний окремий напрямок в сукупності посилює наші конкурентні позиції в цілому. При цьому, мульти направленність та різноплановий торговий портфель дозволяють нам масштабувати бізнес, диверсифікуючи можливі ризики, пов'язані з сезонністю, ринкової турбулентністю, курсовими коливаннями і загальною економічною ситуацією.

СТАБІЛЬНИЙ РОЗВИТОК

Стабільний розвиток кожного окремого напрямку і всієї ТМ в цілому дозволяє нам не тільки активно завойовувати ринкові позиції, але й сприяє розвитку виробництв наших партнерів, що поставляють нам продукцію і сировину, а також демонструє нескінченні можливості і потужний експортний потенціал країни в цілому. Сотні бізнес-процесів, тисячі рішень і домовленостей незмінно ведуть нас до мети, забезпечуючи ефективність та стійкість Компанії в довгостроковій перспективі.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми впевнені, що соціальна відповідальність є важливою складовою розвитку Компанії і довгострокового ведення бізнесу в майбутньому. Саме тому діяльність в даному напрямку є невід'ємною частиною стратегії Компанії. Ми пишаємося тим, що маємо можливість підтримувати різні соціальні програми та ініціативи як в невеликих регіональних, так і в загальнонаціональних масштабах.

Завдяки партнерству з благодійним фондом імені Хідірян Оганеса Місаковича, ми допомагаємо проектам збереження культурних і духовних цінностей, розвитку творчості та спорту серед молоді, беремо участь в системних програмах розвитку охорони здоров'я і підтримки медзакладів в регіонах України, а також надаємо допомогу тим, хто потребує дорогого лікування.