Операційна діяльність"SmaСom Trade" - українська торгова марка, яка об'єднує напрямки "SmaCom Agro", "SmaCom Gas" та "SmaCom Diesel". Кожний з них здійснює широкий спектр торгових операцій на внутрішньому ринку України, закуповуючи і поставляючи великий перелік товарів і ресурсів. 

"SmaCom Agro" - закупівля зернових, зернобобових та олійних культур.

"SmaCom Diesel" - реалізація нафтопродуктів та продуктів нафтохімії.

"SmaCom Gas" - постачання природного газу

 

Операційне управління всіма торговельними напрямками TM "SmaСom Trade" здійснює ТОВ «Пирятинський делікатес». Крім трейдингу, «Пирятинський делікатес» управляє  виробничими потужностями заводу з виробництва заморожених напівфабрикатів і готових кулінарних страв ТМ "SmaCom" та ТМ "Portion".

Такий масштабний підхід ТОВ «Пирятинський делікатес» до різних сфер діяльності дозволяє, з одного боку, використовувати весь напрацьований роками досвід, імплементувати його в розвиток нових напрямків і за короткий час істотно масштабувати бізнес.

З іншого боку - виділення трейдингу в окрему структуру і чітке сегментування всередині цієї структури дає можливість одночасного розвитку відразу декількох напрямків, при цьому, диверсифікуючи всілякі ризики, пов'язані з сезонністю, турбулентністю ринків, ціновими та курсовими коливаннями, загальною економічною ситуацією.